Dňa 24. marca 2026 sa žiačky našej školy zúčastnili okresného kola v gymnastickom štvorboji, ktoré sa konalo na ZŠ J. M. Petzvalova v Spišskej Belej.
Našu školu hrdo a s plným nasadením reprezentovali:
Evelin Švedlárová
Bianca Janovská
Ema Trajčíková
Dominika Bizubová
Eliška Theisz
Našim strieborným gymnastkám srdečne blahoželáme k pódiovému umiestneniu a ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy!